سه‌شنبه 15 آبان‌ماه سال 1386

 

اولین جشنواره نقاشی با خاک‌هاى رنگى جزیره هرمز در تاریخ ۱۱ آبان ماه ۱۳۸۶ در بوستان کیش بندرعباس و با اجراى نمایش خیابانى شمس و مولانا برگزار شد. این جشنواره با همکارى انجمن هنرهاى تجسمى و انجمن نمایش با شیوه ابتکارى انجام شد.

                                    منصور وحدانى goranaz.blogsky

                  

هدف از برگزارى این جشنواره معرفى امکانات و قابلیت هاى منحصر به فرد طبیعت زیباى جزیره هرمز بود.

 

در این جشنواره  100 اثر حرفه اى و 200 اثر مبتدى نقاشى شده در جشنواره توسط هیئت 15نفره داوران متشکل از انجمن هاى هنرهاى تجسمى نمایش ،شعر و داستان بررسى و 10 کار برگزیده انتخاب شد.

 

 لازم به ذکر است، مقام هاى اول و دوم این جشنواره منتخبین حضور در جشنواره سراسرى هنرهاى محیطى خلیج فارس هستند که دى ماه امسال در جزیره هرمز برگزار مى شود.

 

اما در این جشنواره حضور عکاسان هرمزگانى نیز رونق خاصى به این جشنواره بخشیده بود ، شرکت آنها در این جشنواره و فعال بودن آنها در زمینه عکاسی براى تهیه بهترین عکسها از صحنه هاى مختلف جشنواره قابل تحسین است .

 

در اخیر ٬ تشکر بسیار ویژه از عکاس جوان هرمزگانى آقاى منصور وحدانى براى تهیه و ارسال عکسهاى بسیار زیبا و دیدنى اولین جشنواره نقاشى خیابانى .

 

                      

 

                      

 

                      

 

                       

                                             

                      

 

                      

                                            

                                   

 

                                    

                                          منصور وحدانى goranaz.blogsky

 

 

یادداشت ها
   @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number