X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
.:: بــنــگــــر یــ ::.
پنج‌شنبه 8 مرداد‌ماه سال 1388

 

 

در فضای وبلاگ نویسى یا در کل همان فضای مجازى یک تصور، یک تجسم عینى و ظاهری از دیگر دوستان فضای مجازی داریم که بنظرم این تجسم ظاهری در فضای مجازى با عالم واقعی و حقیقى مغیارت داشته باشد/دارد .!  مثلا دوستى را که یک فرد جوان بیست و چند ساله ، لاغر اندام، و شوخ طبع تجسم می کنیم که شاید او اصلا یک فرد مسن ، جدى ، و اخمو ...باشد ! . یا مثلا در عالم مجازى تجسم کنیم یکى را کوتاه قامت ٬ چاق ٬ سبیل کلفت ، متین ، روشنفکر اما در عالم واقعى یک فردى از آب در می آید که هیچ وصلتى با این صفات مجازى ندارد ! . در دنیاى مجازى تجسم ظاهری ما از یک فرد از نحوه نوشته ها و طرز تفکر فرد یا همان نحوه مخاطبه با مخاطبین او تشخیص یا حدس زده می شود که شاید این تجسم در دنیاى حقیقی کلی مغایرت داشته باشد یا تقریبا شبه همان عالم واقعی می تواند باشد .

خوب، احتمالا اکثر ما دوستان این فضای مجازی را تا کنون ندیده ایم ٬ اما تجسم ظاهری از دوستان در ذهن داریم . حالا تجسم ظاهرى من از برخى دوستان مجازى به این نحو مى باشد ..ضمنا اگر اشتباه است کلى معذرت می طلبم... لطفا خودتان تصحیح بفرمایید ! فکر کنم شما هم از دوستانتان تجسم ظاهری در ذهن دارید که تجسم هر فرد با فرد دیگر مغایرت دارد.   

دختر خلیج :

قامتی بلند و لاغر اندام ٬موهای خیلی بلند و پوست سفید و چشم هایی مهربان ٬ حساس اما مهربان ٬ دوست داشتنی ٬ نهایت خودمانی بودن را با او احساس می کنی ٬ منطق بین ٬ دوستدار آزادی و عشق !  

 

شبح دریا :

قامتى متوسط مایل به کوتاه، کمى لاغر و فرز و چالاک، موهاى کوتاه با آرایش ساده. در حرکات و اخلاق بسیار متعادل و هماهنگ !  

 

از عشق چیزی بگو :

بلند بالا و باریک اندام، موهاى شبق‌گون بلند و پوست متمایل به گندمى، حساس تا کمى زود رنج و مهربان و بسیار مستقل ، نکته ‌بین و باهوش.  

 

سکوت شبانه :

قامتی بلند٬ چهره ای جدی ٬گرم و پرجوش در میان دوستان ، فردى اجتماعى ، خوش حرف ، شنوده خوبى هست ،  مستقل تحلیل مى‌کند، از هیچ مشورتى براى دوستان دریغ نمى کند ، ساکت عین لوگوى بالای صفحه وبلاگش !  

 

از صمیم قلب :

قامتی متوسط ٬ چهره ای معصوم ٬ ساکت ، با قلبى صاف و پاک ، روحیه لطیف ، خوشرو و خوش کلام،  اما کمى نا امیدوارانه به زندگى مى نگرد!   

 

پرپروک :
قامتى بلند ، خوشرو ٬ دید زیبا دارند نسبت به تمام چیزهاى پیرامون و مطمئنا ذهن زیبا نیز دارد ، ساده و بى آلایش ، استقامت او همچو دریاست ، دوستدار دوستان وبلاگ نویس ، و فردى اجتماعى ! (البته من عکس ایشان را بارها در فتوبلاگش دیدم اما بقیه صفات همین است که نوشتم)!   

 

گراناز :

قامتی بلند٬چهره ی خندان ٬ زاویه های جالب و زیبا را از لنز دوربینش می بیند و ذهنش به همان اندازه زیبایی پدیده ها را می بیند که از ثبت آنها دریغ نمی کند ٬ از دیدن عکسهای متنوع و خلاق او حرفها...دردهای زیادی را می توان درک و حس کرد، در کارهایش جدی،  و فردى اجتماعى٬ متعاون ٬رئوف و دلسوز قشر پایین جامعه !   

 

دخت کنگ :

فامتی متوسط و خوش‌اندام و ورزیده، خوش محضر و جدى و خیلى سنگین و در عین حال خیلى مهربان و دلسوز همجنسان خود !   

 

سیاورشن :

همیشه با رنگ کویری٬ یا اصلا بگویم جنوبی وبلاگش برایم مجسم می شود ٬قامتی مناسب، چهره ای جدی ٬ چهار شانه ٬ کم حرف ٬ اهل نقد و انقاد٬ دلسوز هنر و هنرمندان هرمزگان!     

 

ستاره باران :

بلند بالا و خوش‌اندام ، بسیار مهربان و خونگرم و پراحساس و زود رنج !   

 

از اینجا و آنجا :

قامتی بلند ٬ عینکی ٬ شیک پوش٬ متفکر ٬ روراست ٬واقع بین ٬خوش صحبت و خوش قلب!  

  

آبى آرام :

قامتی متوسط با موهای سیاه لخت ٬ چشمهایی که زیبایی شعر و شاعری در آن دیده می شود٬ آبی آرام در سکوت و آرامش ٬ خانومی در اوج مهربانیت !   

  

حباب :

 تجسم ها دروغ می گویند اما خوابها دروغ نمی گویند ! حباب را نمی دانم خانم است یا آقا اما احتمال می دهم آقا باشد . قدی متمایل به بلند با موهای کمی کوتاه و صورت دراز، معمولا بیشتر گوش می‌دهد ٬ ساکت  ٬ حسی شاعرانه دارد ٬ و دلسوز !    

 

انبه میناب :

قامتی بلند ٬ شیک پوش٬ کم حرف ٬ خونسرد و متوازن ٬ معمولا مو شکاف ٬ و در اخیر خوش بین و خوش قلب !  

    

شکلات داغ :

قامتی متوسط٬ شوخ و سرزنده ٬ سنجیده٬ خیلی مهربان و روراست٬ موهای نرم و بلند خرمایی ٬موشکاف٬ خوش بین و خوش قلب !    

 

آسک :

قامتی متوسط ٬ موهای سیاه ٬ چهره ای جدی ٬ متفکر ٬ فعال٬ دوستدار دوستان دنیای مجازی ٬ واقع بین  !    

 

ناخدا :

مرد میان سال٬ باتجربه٬ اهل دریا و همچو امواج دریا پرخروش و گاه آرام٬ واقع بین٬ منطق پذیر٬ دلسوز!      

 

هیئت کاراته :

قهرمان هرمزگان. چون قهرمان است پس دیده شده است و در وصف قهرمانان شجاعت- استقامت کوشش-موفقیت کلماتی هستند بی نظیر !   

 

مهشید :

متوسط الاندام و خوش‌فامت، موهای نرم و صاف خرمایی و پوست سفید، چشمانی مهربان و شوخ، پر حرکت و پرانرژی ساکت اما بعضی وقتها شیطنت دخترانه!!     

 

بهشب :

بلند قامت و لاغر (این رو از عکسش میدونم!) شوخ طبع٬ در جمع دوستان گرم و صمیمی !  

 و به بقیه دوستان هم ارادت بسیار خاصى دارم ... 

 

 

 

یادداشت ها
   @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number