X
تبلیغات
زولا
.:: بــنــگــــر یــ ::.
دوشنبه 1 مرداد‌ماه سال 1386

 

سلامى مجدد خدمت تمام دوستانى که در طى روزهاى گذشته که مسافرت بودم به وبلاگ من تشریف آوردند و با حضور سبزشان وبلاگ من را رنگین نمودند . 

 

از دخت سورو خانم هنرمند هرمزگانى (افتخار هرمزگان) بى نهایت ممنونم که قدم به قدم

همراهم بود چه با حضورش در وبلاگ و چه با تماسهاى تلفنیش .

 

 طبق جمله ای که می گوید : "هر تغییر و تنوعی به اندازه استراحت خوب است." ، مسافرت از هر نوعی که باشد باعث می شود که شما ، هر چند به مدتی کوتاه ، از زندگی عادی خود دور شده و همین مسئله به تنهایی انرژی زیادی به شما می دهد . اینکه بخواهید برنامه روزانه خود را کمی تغییر دهید ، می تواند به عنوان نوعی درمان برای شما محسوب شود و این کار از کسل و خسته شدن فکر و جسم شما جلوگیری می کند .

          

 

 

یادداشت ها
   @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number       @number